ASFA HAKKINDA

ASFA YAPI kuruluşundan bu yana, inşaat taahhüt hizmetleri alanında genç ve dinamik kadrosuyla sürekli gelişen ve kendini yenileyen bir şirket anlayışına sahiptir. ASFA YAPI olarak başladığımız gündeki heyecan ve azimle büyümeye, büyüdükçe de kendini geliştirmeye önem vermekteyiz.

ASFA YAPI'yı bazı benzerlerinden ayrılan temel özelliklerinden biri projelerinde inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermesidir.

Yapı işleri konusunda deneyimli yönetici ve tecrübeli şantiye ekibi ile inşaat sektöründe söz sahibi olmayı benimsemiş köklü bir kuruluştur. Firmamız yapı işleri alanında büyükşehir belediyeleri, il özel idareleri ve muhtelif kamu kurum/kuruluşlarına hizmet vermeye devam etmektedir.
ASFA YAPI


Mimari ve iç mimari alanında ölçek ve kategori bakımından geniş bir yelpazede çeşitlenen projeler, konsept tasarım aşamasından detay çözümlerine kadar büyük bir titizlikle yürütülmektedir. Bazı projelerin inşaat sürecine de dahil olunmaktadır. Hazırlanan mimari, statik, elektrik ve mekanik projeler ile peyzaj projelerinin mimari tasarım anlayışımızla uyumlu olmasına son derece önem verilmektedir.

Uygulama projelerimizin tüm mühendislik disiplinleriyle tam bir koordinasyon içinde hazırlanması, önerilen mimari çözümlerin tutarlılığını ve uygulanabilirliğini en üst seviyeye taşımaktadır. Mimari tasarım pratiği, estetik yönü ve teknik boyutlarıyla birlikte bir bütün olarak ele alınıp uygulamaya ilişkin deneyim ve bilgi birikimiyle zenginleşerek gelişmeye devam etmektedir.

SİZİNLE ÇALIŞMAKTAN MEMNUNİYET DUYACAĞIZ. GÖRÜŞME DİLEĞİYLE...

BİZİ ARAYIN